همکاری با ما

موسسه خیریه گلهای یاس فاطمه(س) ،هر گونه همکاری را در زمینه های مختلف که برای بهبود سطح زندگی و آموزش کودکان و خانواده های تحت پوشش مناسب باشد را گرامی میدارد . لطفا در صورت تمایل از ایده های خلاقانه خود ما را بهره مند فرمایید.

برای همکاری به موارد زیر توجه نمایید :

1- معرفی موسسه به دوستان وآشنایان :

لطفا موسسه خیریه گلهای یاس فاطمه(س) و مرکز اجرایی آن یعنی خانه مشق را تا حد امکان به دوستان و آشنایان خود معرفی نمایید . شما میتوانید با دادن لینک به سایت موسسه و یا توزیع بروشورهای خانه مشق و نصب آن در اماکن عمومی و مجتمع ها و صحبت با دوستان و آشنایان خود در هر چه بیشتر شناخته شدن خانه مشق و اهداف آن یاری رسان موثر باشید .

2- فعالیت در بخش آموزش خانه مشق:

همه علاقمندان با هر مدرک تحصیلی و با  اشراف و احاطه به موضوع دروس میتوانند بعنوان آموزگار در کلاسها به کودکان تدریس نمایند . مثلا معلم دروس ابتدایی یا راهنمایی بصورت داوطلبانه یک روز یا دو روز در هفته برای سال تحصیلی و یا مدرس رشته های هنری ،کامپیوتر ،ورزشی و  زبان انگلیسی در طول سال تحصیلی و تابستان و همچنین معلم جهت آموزش نهضت سواد آموزی مادران از جمله موارد قابل طرح می باشد .

توضیح یک :

مدیران محترم آموزشگاه ها و مدارس نیز می توانند با اعزام نیروی کار آموز جهت آموزش به کودکان و نوجوانان ،اهدائ کتب آموزشی و کمک آموزشی برای مقاطع تحصیلی مختلف ، اهدائ لوازم اداری و آموزشی با موسسه همکاری موثرتری داشته باشند .

توضیح دو :

کتابخانه ها ،مراکز دولتی و غیر دولتی: نیز میتوانند با اهدائ کتب مناسب کودکان و نوجوانان جهت کتابخانه ، اهدائ وسایل بازی کودکان ،در اختیار گذاردن مکان جهت برگزاری نمایشگاه به مدت دو یا سه رو زدر هر فصل با هدف معرفی مرکز و فروش محصولات به نفع کودکان خانه مشق و بازمانده از تحصیل و فراهم نمودن امکانات اردوهای تفریحی و فرهنگی کودکان یاری رسان موسسه باشند .

3- فعالیت در بخش بهداشت و درمان و مددکاری :

کلیه مددکاران می توانند با فعالیت در بخش مددکاری برای تکمیل پرونده های مددکاری و بهداشتی کودکان و ارتباط با مراکز مرتبط برای کودکان و خانواده های آنان یاری رسان باشند .

مراکز درمانی می توانند با حضور در خانه مشق و معاینه دوره ای و یا اهدائ لوازم بهداشتی یاری رسان ما باشند .

و در پایان کلیه خیرین محترم می توتنند با واریز وجه به شماره حساب موسسه ،ارسال غذای گرم جهت توزیع بین کودکان ، ارسال مواد غذایی جهت سبد خانوار ، پوشاک و کفش برای کودکان و … یاری رسان موسسه باشند .