در ضیافت افطاری خیریه گل های یاس فاطمه(س)

این ضیافت افطاری با حضور مدير كل، معاون اجتماعی و معاون پیشگیری بهزیستی استان اصفهان، نائب رییس شورای شهر اصفهان، مشاور استانداراصفهان، و جمعی از خیرین، معاونین و کارشناسان ادارات و ارگانهای مختلف برگزار شد.

    

در اين مراسم، مديركل بهزيستي استان اصفهان گفت: این خیریه از جوان ترین و فعال ترین خیریه های سطح استان می باشد، که فعالیت های آن در راستای اهداف بهزیستی، ویژه نیازمندان، خانواده های بی بضاعت و محرومین جامعه است.

وی همچنین ابراز داشت: با توجه به این که از زمان تاسیس خیریه گل های یاس فاطمه(س) مدتی زیادی نمی گذرد و این خیریه عمر کوتاهی دارد اما با ید به این نکته توجه نمود که فعالیت های بزرگ و باکیفیتی انجام می دهد.

محمود محمدزاده با اشاره به وجود 250 هزار معلول در سطح استان اظهار داشت: بعضاً این معلولین در خانواده های کم در آمد زندگی می کنند که نیازمند مساعدت خیرین در زمینه های نگهداری و هزینه های در مانی می باشند.

محمدزاده يادآور شد: وجود آسیب های متعدد در سطح اجتماعی نیاز به فعالیت های فرهنگی را در تمامی رده های سنی بخصوص در دوران نوجوانی می طلبد که این خیریه با برگزاری کلاس های آموزشی ویژه زنان خانه دار و و ایجاد خانه مشق در زمینه آموزش به کودکان بی بضاعت این امر را محقق می سازد.

حسن اکلیلی بازیگر تئاتر سینما و تلویزیون نیز با حضور در این مراسم یاری رساندن به قشر آسیب پذیر و کم در آمد جامعه را وظیفه همگان دانست.

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *